Soukromé akce

Vítejte v mé prezentaci. Jmenuji se Oldřich Hróza. Převážně hraju v jihomoravském kraji ale není pro mne problém zavítat na jakékoliv místo v republice. Za sebou mám, již mnoho svateb a nabídnout Vám mohu 9 let zkušeností. Hudební repertoár je takřka neomezený, sahá od 60. let po současnou muziku. Vyjímkou nejsou ani Vaše hudební přání, které jsem připraven splnit k vaší spokojenosti. Samozřejmostí je moderování vaší akce, také se nebráním připravení drobného programu.

Hudba na soukromou akci.

Hudební produkci na soukromou akci dohodneme na předem domluvené schůzce. Hudební vkus má každý jiný. Díky zkušenostem, které jsem nasbíral za dobu mého hraní, dokážu odhadnout hudební vkus hostů, tak aby si každý přišel na své. Jak jsem již psal, můj hudební repertoár je takřka neomezený.

Aparatura a světelná technika

K produkci hudby využívám pouze profesionální značkovou techniku německé firmy H.K audio, která neudělá ostudu nesrozumitelným přednesem. Správnou atmosféru na Vaší svatbě navodím nejmodernější led světelnou technologii.

Nadstandartní požadavky

Speciální a nadstandartní požadavky jako pódia, ozvučení či osvětlení akce pro větší počet lidí není žádný problém. Díky spolupráci s externí firmou dokážu splnit všechna vaše přání.Moderování

Potřebujete moderovat Vaši akci? Mám mnohaleté zkušenosti.

Hudební produkce

Vyberte si hudbu, kterou budete chtít na vaší akci.

Akce na míru

Jsem připraven vyhovět všem Vašim požadavkům. Jak po hudební, tak technické stránce.