Firemní akce a večírky

Zajistím pro Vaši firemní akci kvalitní ozvučení a produkci hudby dle Vašeho výběru.DJCorona

Vítejte v mé prezentaci. Jmenuji se Oldřich Hróza. Převážně hraju v jihomoravském kraji ale není pro mne problém zavítat na jakékoliv místo v republice. Za sebou mám, již mnoho firemních akcí, a nabídnout Vám mohu 9 let zkušeností. Hudební repertoár je takřka neomezený, sahá od 60. let po současnou muziku. Vyjímkou nejsou ani Vaše hudební přání, které jsem připraven splnit k vaší spokojenosti. Samozřejmostí je moderování vaší akce. Váši firemní akci lze doplnit o program jako je karaoke a další hudebně spojené aktivity.

Hudba na firemní akci

100 lidí, 100 chutí. Každému z hostů je třeba se hudebně přizpůsobit. Díky repertoáru, který vlastním od 60. let až po současnou muziku to bude hračka. Rád připravím hudební režii, pro speciální tématické večírky v různých stylech. Můžu Vám tak vždy zaručit 100% kvalitu a spokojenost.

Aparatura a světelná technika

K produkci hudby využívám pouze profesionální značkovou techniku německé firmy H.K audio, která neudělá ostudu nesrozumitelným přednesem. Správnou atmosféru na Vaší firemní akci navodím nejmodernější led světelnou technologii.9 let zkušeností

Nebojím se jakékoliv výzvy.

Kvalitní vybavení

Ozvučení nebo produkci hudby na Vaší akci zabezpečím vlastní kvalitní technikou.

Akce na míru

Jsem připraven vyhovět všem Vašim požadavkům. Jak po hudební, tak technické stránce.